Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le akartak tartóztatni vagy...

Le akartak tartóztatni vagy még másnap dolguk volt velem, azért vettek őrizetbe?

Figyelt kérdés

Tavaly december 9-én Békéscsabán bűncselekmény miatt bevittek a rendőrök és közölték, hogy őrizetbe vesznek, és másnap igencsak távozhatok, majd elválik. Péntek este 23 órakor vettek őrizetbe ,az őrizetbe vételi határozatot ideadták amire az volt irva ,hogy azért kerültem őrizetbe, mert bírói engedélyes szabadságelvonás várható. Másnap délben hazaengedtek de előtte újra kihallgattak és ideadták az őrizet megszüntetési határozatot amire az volt irva, hogy bírói engedélyes szabadságelvonás NEM vártató.


Nem Csabai vagyok, messze lakom onnan.


A héten beszélgettem egy ügyvéddel, szóba hoztam a multat és tőle kérdeztem meg, hogy szerinte le akartak tartóztatni, de ő azt mondta ,hogy nem, csak azért vettek őrizetbe, mert mikor tettenértek, előállítottak, kihallgattak biztos sok munka volt még és másnap is volt még tennivalójuk velem és úgy gondolták, hogy az a biztos, hogy ott tartamak másnapig, mert nem odavalósi vagyok, nem ismertek és nem bíztak bennem, hogy holnap visszamentem volna-e. Ezt monda az ügyvéd. Ugyanis a letartóztatás intézése nem megy olyan gyorsan, hogy este őrízetbe vesznek valakit és másnap délelőtt már eldöntve, hogy lesz e vagy sem.


Egyébként az őrizetet megpanaszoltam és a nyomozó ügyészségről jött egy levél, hogy a rendőrök nem hibáztak. Azért vettek őrizetbe, mert az eljárás meghiusítása volt a cél.


A rendőrök szabadságelvonást írtak, az ügyvéd mást mondott, hogy nem, az ügyész levélben meghiúsítást írt.


Szerintetek mi miatt vehettek vójában akkor őrizetbe?


Mert mikor jöttem el nem mondták meg az okot a rendőrök?



2019. júl. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

“Szerintetek mi miatt vehettek vójában akkor őrizetbe?”


Mert egy r*hadék bűnöző vagy


Bocs, majd mindjárt elkezdelek sajnàlni, mert tettenértek....

2019. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tetten értek, szerinted miért vetted őrizetbe?
2019. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért. Három féle véleményt hallottam három különbözò helyről, úgyhogy nem tudom.

Azért is tettem fel kérdésként ide ebbe a kategóriába, mert itt is van a sok válaszoló között egy-két jogász vagy hozzáértő.

2019. júl. 19. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek ahhoz jogász, hogy rágyere, hogy azért vettek őrizetbe, mert elkövettél valamit? Fáj, hogy benn tartottak éjjelre? Ja, bocs, akkor mondjuk élj tisztességesen.
2019. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!