Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó-e ez a gördeszka összeállítás?

Jó-e ez a gördeszka összeállítás?

Figyelt kérdés

Hello! Már régóta terveztem, de most méginkább kedvet kaptam a deszkázáshoz és a Criminal oldalán összeállítottam magam egy szettet. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy például össze illenek-e a tartozékok, és hogy a magam 185 cm-emmel és a 43-as lábammal a 8.125-ös lap megfelelő-e?

Kezdő vagyok a téren, de deszkán álltam már viszont most nincs ilyen barátom, ezért vagyok itt.


Teszek linkeket, úgy könnyebb

Lap: [link]


Felfüggesztés: [link]


Csapágyak: [link]


Kerekek: [link]


Meg persze ezekhez jön még a grip tape meg a csavarok. Ez mind meg egy T-kulcs 55.630Ft.

Nem az ár a lényeg, mert van erreszánt saját összegem félretéve (pl. szülinap). Negatív kritika korlátokkal! F



2019. aug. 16. 02:21
 1/1 MadSeal ***** válasza:

Nem vagyok nagy deszkaépítő, az enyémet még anno egyben vettem, csak a csapágyat cseréltem. Szerintem egy ABEC 3as csapágyért az elég sok pénz. Alig fogod azt használni, max 1-2 hónap és zavarni fog, hogy nem gurul igazán. Én inkább valami olcsó, 1-2 ezer forintost vennék tanulásra, azután meg egy ilyet:

[link]

2019. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!