Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Okosítás szükséges. Gördeszka...

Okosítás szükséges. Gördeszka építéséhez mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
Nos kvázi A gördeszkáról kéne tudnom sok mindent. Régebben is érdekelt ez a sport, viszont anyagilag és egyensúly zavarom miatt ez nem volt kivitelezhető. Amihez kéne segítség az a város közlekedés, a sebesség ami maximum nekem fontos. Nem szeretnék trükköket tanulni /egyelőre/. Kezdő vagyok, hol és milyen márka éri meg? Mekkora és mennyire kemény kerék? Néztem youtube-n és az interneten is próbáltam körül nézni /magyarrúl, mivel rossz volt az angol tanárom és nem tudok szinte semmit se angolul/, de nem találtam seholsem olyat ahol pennyboard vagy crouser-ről lenne jó és arányába kielégítő válasz. Előre is köszönöm!

#gördeszka #sport #deszka #városi sport
2019. aug. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor most deszka kell vagy penny board????????
2019. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Crouser/gördeszka, a pennyboard csak példa volt..
2019. aug. 18. 00:48
 3/3 anonim válasza:

Ha kezdő vagy ne építs vegyél egy komplett gördeszkát tanulj meg vele menni utána meg jöhetnek a komolyabbak de ha viszont tényleg csak arra kell hogy menj vele akkor viszont a Sporey Brity gördeszkát ajánlom

Ami 14-15 ezer forint hidd el ha veszel egy komplett deszkát olcsóbban még uszoda mintha össze szereled

2019. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!