Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A boksz mindenképpen hátrányba...

A boksz mindenképpen hátrányban van más küzdősportokhoz képest, amik tudnak rúgni is?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 17:08
1 2
 1/16 Tiszakanyar ***** válasza:
16%
Nem.
2019. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval egy bokszoló le tudna győzni egy hasonló szinten lévő muay thai-ost?
2019. aug. 18. 17:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ahol pl. késharc van, ott hátrányban lesz, hacsak nem tudja egy ütéssel elintézni az ellenfelet. Egyetlen tüdőszúrás, és ott van vége a harcnak.
2019. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én puszta kezes harcra gondoltam elsősorban
2019. aug. 18. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Az a helyzet igazából, hogy ezek a gyk-s utcai harc sztorik soha nem lesznek hitelesek amiket majd ide is leírnak. Szóval mindig mondják, hogy ez meg az így üt meg úgy rúg meg. Igen, egy 15 éve versenyszerűen(!) boxoló ürge úgy meg fog csapni reflexből, hogy a másodikat már zuhanás közben kapod. Igen egy 15-20 éve versenyző thai boxoló is megcsinálja ugyanezt a mutatványt. DE ezek az emberek soha nem fognak leállni egy kocsmában jóska bával meg a keménykedő suhancokkal amperkodni mert nem ér annyit, hogy ússzon az egész karrierjük. Az ilyenek mindig a 2-3 éve hobbi küzdősportoló “utcai harcosokkal” találkoznak és így őket is veszik alapul, akik valljuk meg nem mindig vannak elit szinten.


Jah és lábjegyzet: Örök igazság, hogy ahol kés van az győz aki a jó oldalán van, ott nem számít mit űztél előtte, a bőröd nem lesz keményebb. És igen persze lesz egy okos aki megmondja majd, hogy ha barátnővel vagy mi lesz. Én is ösztönösen a támadónak mennék ha a csajom élete a tét de tisztában vagyok vele, hogy nem sok eséllyel indulok. Mondom ezt 4 év versenyzés után.

2019. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Érdekes.

De K1 szabályrendszerben pl lenne esélye egy ökölvívónak úgy,hogy nem tanult rúgást?


A boksz amúgy jobban tetszik nekem pl a muay thai-nál,de valami olyanba akarok belekezdeni,ami jól működik más stílusok ellen is

2019. aug. 18. 17:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor vegyük úgy a kérdést,hogy K1 vagy MMA szabályrendszerben,ahol nem fognak kést előrántani
2019. aug. 18. 17:50
 9/16 anonim ***** válasza:

"Attól függ. Ahol pl. késharc van, ott hátrányban lesz, hacsak nem tudja egy ütéssel elintézni az ellenfelet. Egyetlen tüdőszúrás, és ott van vége a harcnak."


Ha tüdőn szúrsz valakit az az illető még meg is folyt, mielőtt még elkezdene fuldokolni

2019. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 na azt megnézem, ahogy a tüdőn bökött ember nekiáll még fojtogatni, úgy, hogy levegőt se kap a vértől...

Ez nem Street Fighter II!

2019. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!