Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol van a fővárosban színvonal...

Feketeruhasember kérdése:

Hol van a fővárosban színvonalas küzdősport oktatás?

Figyelt kérdés

Szeretnék némi jártasságot szerezni valamilyen küzdősportban. Régen kyokushin karatéztam, de nem igazán tetszett utána egy rövid ideig judo-ztam és ez sokkal jobban bejött, ezért olyan küzdősportot keresek ahol leginkább fogásokat, földreviteleket, kényszerítő fogásokat, önvédelmet tanulhatok. Az sem baj ha eszközöket is megtanítanak használni, kés tonfa nundzsoku stb.


Boxot stb-t ne ajánljatok mert azt nem szeretem, nem az én stílusom. Nem hiszek abban hogy bármelyik küzdősport is jobb lenne a másiknál, szerintem mindenki azt tanulja meg könnyebben és azzal lesz ütőképesebb ha az adott műfaj technikáit jól el tudja sajátítani és szereti. Javítsatok ki ha tévedek. Jó lenne ha olyan hely lenne ahol vannak rendes felnőtt férfiak is akikkel könnyen lehet fejlődni 185 cm magas és 82kg-os átlagos testalkatom van.


2019. aug. 29. 17:55
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem a legfontosabb, de jó lenne egy olyan hely ahol nincsenek annyira elszállva az árakkal.
2019. aug. 29. 17:56
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2



:DDDDDD

2019. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehol.

Bűnözőképző az összes.

Ha meg nem vagy szimpi, addig vernek, amíg szuszogsz.

2019. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te így jártál? Én még sehol nem tapasztaltam ilyet..
2019. aug. 29. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj savatéra, kb Mo.-ba csak Pesten van tudomásom szerint szóval csak színvonalas.
2019. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a testharcot akkor Sambo-t ajánlom, Combat Sambo-ban ha jól tudom van ütés-rúgás is, földrevitel, fogások, mint a birkózásban.
2019. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Carlson garcie brazil jiu jitsu.


Ez birkozas,fogasokkal fojtasokkal,foldrevitellel!!!


A savate meg kungfu allo harc fokent.

2019. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!