Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen önvédelmi sport jó...

Bo33 kérdése:

Milyen önvédelmi sport jó Kecskeméten? Ju-jitsu, Wing Tsun vagy Krav maga?

Figyelt kérdés

Hol jó a közösség? Hol nem akarják annyira pénzügyileg lehúzni az embert? Melyik ad valós tudást is?

Lány vagyok, és még nem próbáltam önvédelmi/küzdősportokat. A fenti 3-ról hallottam már többet (jót is rosszat is), de más is szóba jöhet.



2019. szept. 15. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Box,muay thai...ezek valós tudást adnak
2019. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kecskeméten van Box két helyen is, jó és jó áron. a Thai Box se rossz, az is 2 helyen is van. Írj ha érdekel.
2019. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Wing tsun-t ajánlom
2019. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igaz nem mai a kerdes es en kulfoldon vagyok, de kb. 6 krav maga oran vagyok tul es imadom (lany vagyok en is)

minden ora utan meghalok, masnap kegyetlen izomlaz, de alig varom hogy mehessek kovi orara

nemcsak testileg mozgat meg de szellemileg is mert a mester mond jokat

mar 2-3 fogast megtanultam amit kiprobaltam a pasimon es csak pislogott milyen ugyesen kiszabadultam a fogasabol

a tobbit amit felsoroltal nem ismerem, szoval nincs viszonyitasi alapom...

2019. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!