Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés

Mi történik ha sokáig benne hagyom a co2 palackot a légpuskába?

88g os co2 patron, válltámaszba. Mondjuk hónapokig benne marad használatlanul.

Úgy tudom kiszúrja ha bele csavarom, úgyhogy már le venni nem lehet.

Úgy halottam hogy ha sokáig nyomás alatt van a fegyver, tönkre teheti a tömítéseket.

Sig Sauer MCX

Keress kérdéseket hasonló témákban: co2, légpisztoly, légpuska, légfegyver, sig sauer

okt. 10. 00:48  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

van ilyen: [link]

de csak 12g os

# 1/3Időpont okt. 10. 12:04 Privát üzenet

Jól hallottad. Megeszi a tömítést, de még jobb esetben is simán kiszivárog, azaz kiürül a palack.

Érdemes kilőni üresre, majd palack nélkül tárolni a fegyvert.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 11. 10:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó hülyeség akkor

# 3/3Időpont okt. 12. 13:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Paintball levegős palackot mekkora nyomással lehet/kell feltölteni?
Hány éves kortól lehet légpuskába való lőszert venni?
Légpuskába 4,5 ös lőszer menyibe kerül Kaposváron?
Most vettem nem olyan rég egy paintball puskát és kaptam hozzá egy üres co2 palackot ezt Budapesten hol lehett meg töltetni és mennyiért? Vagy hol lehet újat venni?
Haenel Suhl 312 légpuskába hány mm-es dugattyútömítés és hány cm-es rugó kell?
Melyik Paintball fegyvert (Markert) ajánjátok egy kezdő paintball-osnak? És miért? De nem szerettném a közeljövöben lecserélni. És a CO2 Palackot hogy lehett újra tölteni vagy kinnél?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!