Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mindegyik gördeszkás, rolleres...

Mindegyik gördeszkás, rolleres, BMX-es cigizik?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves leszek kb 2 éve gördeszkázok jártam rendszeresen skateparkba és egyszerűen mindegyik "deszkás" kezébe ott a cigi ráadásul 14-15 év körüliek. Most emiatt gondolják magukat menőnek? Van olyan aki deszkázik és nem cigizik? Alig látni olyanokat. Én még a cigi füstjétől is rosszul vagyok szerintem egyeltalán nem menő emiatt már nem is nagyon járok skateparkba. Deszkások van olyan közületek aki nem cigizik?

2019. okt. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem azért cigizik mert "menő" hanem mert kipróbálják és irgalmatlan gyorsan függőséget okoz az a szar. Legtöbb dohányos nem tartja menőnek, sőt sokan utálják is magukat amiért dohányoznak, de nem tudják abbahagyni... 13 éven át rabja voltam én is...
2019. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze megértem amit beszélsz és elhiszem hogy hamar rálehet kapni. Lehet furán hangzik de én nem próbáltam ki soha de egyeltalán nem is akarom. Hidd el vannak olyanok akik azért szívják hogy a többi kamasztól kitünjenek és hogy mennyire menőnek érzik magukat ettől.
2019. okt. 28. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár szál lehet ezért, a többi már azért, mert ha nem kapod meg, akkor szenvedsz.
2019. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Gördeszkás love story filmet ami a kedvencem volt. Nem mindenki cigizik viszont mindenki lázadó és ki akar tűnni.
2019. nov. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én deszkázom, de sosem nyúltam cigihez vagy kábítószerekhez. Ez emberfüggő.
2019. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is deszkázom:)

Velem persze kipróbáltatták, de nagyon nem jött be. Nem mindenki lesz a rabja, aki kipróbálja.

18/L

2019. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!