Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A küzdősport valóban megoldás...

A küzdősport valóban megoldás az önbizalom növelésére / élet problémáinak megoldására?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt olvasom, tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Valóban magabiztosabb lesz valaki az élet minden terén, és a problémákat is könnyebben tudja majd kezelni?

2020. jan. 9. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban önbizalmat ad, de hogy mennyit, az egyénfüggő. Az élet minden problémáját nyilván nem oldja meg, valószínűleg nem fog azért több biztosítást kötni egy üzletkötő, mert karatéra jár.
2020. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szociális készségeket is fejlesztheti?
2020. jan. 9. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt bármilyen szociális interakció fejleszti, és ilyen általában egy edzésen is előfordul. Másrészt sokszor nem a szociális készséggel van a gond, hanem az önbizalommal.
2020. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden téren kétlem,hogy magabiztosabb lennél tőle.

Nekem a box adott plusz önbizalmat olyan szitukban,hogy ha vki cs*szk*szik velem,nem kakilom össze magam,mert tudom,hogy képes vagyok cselekedni,ha nagyon muszáj.A testtartásom,járásom is más lett,ez számíthat abban,hogy ne legyen az ember potenciális céltábla.

Aztán ennek van/lehet egy olyan vonzata is,hogy ha nagyobb magabiztossággal közlekedik az ember,az a nőknél is előnyös,pusztán azért,mert megérzik,hogy van önbizalmad.

2020. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Barna öves cselgáncsozó vagyok, de a legnagyobb önbizalmat az adta, mikor megszületett a kisfiam, és már nem csak magamért kellett felelőséggel tartoznom... azóta bármire képes vagyok, amit csak a fejembe veszek, nincs semmi gátlás.
2020. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!