Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miből készitsek box zsákot?

Miből készitsek box zsákot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágybetét,matrac.Összetekered,vastag szigetelőszalaggal körbetekered és kész van.
2010. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sóder,cement,betonkeverő
2010. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyakor ***** válasza:
Kamionponyva + fűrészpor vagy rongy töltőanyagnak
2010. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

18:05



:DDDDDDDDDDDDDDDDD

___________________________________________________


sztem törött porcelánból meg teszkós szatyorból.

2010. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy vászonzsákból csináltam amit megtöltöttem 0,4 sóderrel és jó erős ruhaanyaggal bevontam.

Hátrányai kb 90-100 kiló lett ha megütöd tiszta erőből nem sokat moccan emiat szokott fájni néha a csont az alkoromban.

Kesztyű nélkül megütöd lejön a kezedről a bőr ezért is lett volna jó a bőrbirítás így viszont kesztút használok ami mindenképp kell is.

Ha egy ideig nincs használva nem árt előbb valami vastag fával megpufálni mert kicsit összeköt benne a kavics és ha beleütsz ilyenkor olyan mind ha betonból lenne.


Amit necsinálj egy hülye haverom megcsinálta egy akácsfát betekert szivaccsal és azt ütötte kickboxernek hitte magát és azóta elég furcsánn lötyög a kezén a porc.

2010. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
énis ki probáltam egy zsákba homok lett vagy 90-100kg föl kötetem egy fára meg ázot és le szakadt a fa:)
2010. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!