Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete László miért nevezi...

Fekete László miért nevezi magát a világ legerősebb emberének? Soha nem nyerte el ez a címet.

Figyelt kérdés
A világ legerősebb embere verseny győztesei évenként: [link]

2020. jan. 31. 09:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A világ legerősebb embere verseny győztesei évenként: [link]
2020. jan. 31. 09:36
 2/16 A kérdező kommentje:
Fel van sorolva, hogy 1977.- 2019. között kik nyerték el ez a címet, de Fekete László nincs közöttük.
2020. jan. 31. 09:39
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Több verseny van

2007 Világ Natúr Legerősebb Embere 1. hely

Rendkívüli teljesítményt nyújtott, amiért én büszke vagyok rá. Hogy most hol volt 1. és hol "csak" 3., engem nem érdekel.

2020. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
A tiszta sportban ő az első.
2020. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A Natur Szövetségnek Ő az elnöke és meghívásos alapon Ő dönti el, hogy kik lesznek az Ő illetve a fiai ellenfelei. Legyenek bármilyen tehetségesek és erősek, ez a helyzet lehetőséget teremt, hogy náluk gyengébbeket hívjanak meg ezekre a natur versenyekre. Viszont amikor még nem létezett ez a natur szövetség Ő akkor is azt mondta a médiában, hogy Ő a világ legerősebb embere miközben ezt a címet soha nem nyerte el. Nem vonom kétségbe a tehetségét, de sokszor olyanokat nyilatkozott a médiába amely ellentétes a tényekkel.
2020. jan. 31. 13:53
 6/16 A kérdező kommentje:
"A tiszta sportban ő az első." Soha nem tudta bizonyítani, hogy az ellenfelei doppingoltak. Egyébként a dopping sajnos az úszástól, a futásig minden sportágban jelen van, de csak azokra a konkrét sporttolókra lehet ilyet mondani akik valóban lebuktak a doppingvizsgálaton.
2020. jan. 31. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert megteheti én is szoktam magamat a világ legjobb szeretőjének hívni.
2020. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen alapon bárki állíthat magáról bármit!
2020. jan. 31. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tartom korrekt dolognak tőle. A legjobb helyezése a hivatalos világ legerősebb embere versenyen 8 vagy 9-edik hely azthiszem. Itt a média kapta fel nagyon ezt, hogy ő volt a világ legerősebb embere, holott valójában a hivatalos WSM-en soha nem nyert. És ugye a sok magyar ember akik nem is nézik ezt a sportot, el is hittek mindent amit hallottak. Egyetlen versenyszám volt amiben annak idején talán a legjobb volt, az a kőgolyópakolás. És ennyi. De ugye egy verseny nem csak 1 számból áll. Meg lehet nézni fent van az interneten az 1999-es Máltai hivatalos világ legerősebb embere verseny, ahol 10 versenyzőböl 9-edik lett, ami a legjobb eredménye volt WSM-en. Nem leszólom Laci bácsi érdemeit mert valóban erős volt, és a fiai is erősek, de a világ legerősebb embereitől messze voltak mindig is. A legnagyobb sztárok a sportban világszinten ismertek, mint Pudzianowski, Björnnson,Brian Shaw, Zydrunas Savickas, Martins Licis, Eddie Hall, stb. Ők mind voltak a világ legerősebb emberei, és viláigszinten ismertek, de szerintem Laci bácsit magyarországon kívül nem sok helyen ismerik.
2020. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
"Itt a média kapta fel nagyon ezt, hogy ő volt a világ legerősebb embere, holott valójában a hivatalos WSM-en soha nem nyert." Hát erre Ő is rásegített a nyilatkozataival. Ő csak Magyarországon " világhírű és világ legerősebb". Viszont ezt a sportágat Magyarországon Ő honosította meg és rengeteg munkája van benne. A valós érdemei is nagyon szépek és nem kellett volna neki éveken át füllenteni.
2020. jan. 31. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!