Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek megéri elkezdeni...

Szerintetek megéri elkezdeni airsoftozni?

Figyelt kérdés

Mondhatni vízbe fúltak a hobbijaim, és szeretnék valamivel, -mint témával is- komolyabban foglalkozni a szabadidőmben.

Eddig fociztam, (inkább csak hobbi szinten) de mostanában már nem annyit járok, mint amennyit eddig, és amennyit szeretnék.

Mivel a katonai dolgok, háborúk, fegyverek érdekeltek mindig is, ezért kacsintgatok az airsoft felé. A gond csak annyi, hogy, ha elkezdeném, akkor egy százas startból rámenne, míg a foci anyagilag sokkal jobban megéri nekem, mivel 50 ezerből megvannak a legjobb cuccok.



2020. febr. 26. 12:59
 1/8 anonim válasza:
0%
Nem.
2020. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérni egyik hobbi sem éri meg, mert csak viszi a pénzt. Viszon ha szeretek akkor kellemes idötöltés. Ha intenzíven űzöd akkor megvan a sport értéke is. És nem kell kapásból egy százast rákölteni. Szemüveg, szájkosár, egy fegyver. Ez megvan 50 000 ből is. Attól nem leszel jobb ha minden drága cuccot megveszel. Ahogy a fociban sem attól jó valaki, mert márkás cuccokban nyomja. Én indulasnak vettem egy MP 5 öt 30 000 ért meg a védöszemcsit szájkosarat.
2020. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Azt is, hogy nem kell a legdrágább mindenből, viszont olyan fegyver tetszik csak, ami annyiba kerül használtan. Így, ha már vennék, akkor csak olyat vennék amivel szívesen játszanék, tetszene.
2020. febr. 26. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy fegyverből egyszer veszel komolyabbat, ami full fém és minőségi. Jobb így, mint félévente cserélgetni, javítgatni. Ha érdekel, akkor hajrá. Hobbi, az a dolga, hogy jól érezd magad benne.
2020. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy megy az airosoft, de én inkább paintballoznék xd
2020. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fegyveren a legnagyobb butaság spórolni. Nekem nem volt szerencsém elkezdeni, de az ilyen olcsó, műanyag fegyvereket felejtsd el. Azok pillanatok alatt eltörnek és dobhatod ki a kukába őket. Használt fegyvereket is kezdőként felejtsd el. Nem tudod miket kell nézni, így simán rád sózhatnak olyat is, ami 1 meccset se bír ki.

Airsoftot akkor érdemes elkezdeni, ha van közeledben Airsoft egyesület, aki rendszeresen szervez meccseket vagy van baromi sok pénzed utazgatni az országban.

2020. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére van egyesület, és rokonom, jó barátom is, aki nagy játékos.

Használtak közül a nagy márkák közt is lehetnek hulladékok? Lényegesebben olcsóbbak mint vatta újonnan?

2020. márc. 2. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagy márkák közül is lehetnek hulladékak. Csak akkor vegyél használtat, ha van valaki, aki ténylegesen ért az airsoft fegyverekhez. Nem csak a használatához, hanem szét is szedett már jó párat, javított is, stb.
2020. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!