Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek?

Milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gördeszkát szeretnék venni, trükközni, de azért rendesen hajtani is akarok vele. Mivel nem igazán értek hozzá, arra gondoltam komplett deszkát veszek. ABEC7 csapágyas deszkára gondoltam,mert úgy tudom minél nagyobb a szám annál gyorsabb. Mire kell ezen kívül figyelni a vételnél? Milyen márkát ajánlotok? Esetleg konkrét modellről tudtok linket küldeni? Az eddigi feltett kérdéseknél amit olvastam, a deszka törékenységét hangsúlyozták, de én nem hiszem, hogy hamar eltörném a deszkát, ezért nekem inkább a többi tulajdonság lenne fontos. 42-es a lábam, 7.75-8-as méretű deszka kell nekem? (kb 30. ezer forintom lenne rá)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 4. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézelődj szerintem.

Egyébként ez full egyéni, hogy kinek mekkora kell, neked kell kitapasztalni, hogy mekkora kell. Van, aki 45-ös lábbal, van aki 42-es lábbal is 8-ast használ

2020. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] ezt találtam még, de nem ismerem a márkát. Ti hallottatok már róla? (Charge)
2020. ápr. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!