Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A lábméretnek megfelelő...

A lábméretnek megfelelő görkorcsolyat vagy egyel nagyobbat érdemes venni? Dechlatonos görkorcsolya?

Figyelt kérdés

40,5 a lábam de szűkebb elejű fazonból kell a 41-es.Ezt néztem. Köszi a segítséget


[link]



2020. ápr. 6. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

próbáld fel

ha nyom, nem jó

a görkorcsolya nem cipő, nem fog a lábadhoz idomulni

2020. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy "egyel"?


Amúgy meg próbáld fel, és azt vedd meg, ami jó.

2020. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tök egyszerű. A dechlaton üzletek bizonytalan időre bezártak és mivel online szeretném megrendelni ezért kérdeztem, hogyméretazonost rendeljek vagy eggyel nagyobbat. Max kicseréltetem, ha nem jó. Görkorisokat kérdeztem, akiknek van oxelo korival tapasztalata. Nem olyanokat, akinek nincs.
2020. ápr. 6. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

És mi az a "dechlaton"?


Miért nem próbálsz meg értelmesen írni?

Amúgy meg nem tudhatjuk, senki nem tudna próbálás nélkül elsőre tökéleteset venni (max. szerencsével), mivel ezer okból lehet kényelmetlen/nem megfelelő egy korcsolya.

2020. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért a diszlexiámmal foglalkozol? Tán ebben éled ki magad, hogy másokat ismeretlenül piszkálsz? Simán jelentelek érte.
2020. ápr. 6. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

én vagyok az első válaszoló

a nevem Mike

az indexen én nyitottam a görkoris topikot, még 99ben (pontosabban akkor még internettón)

remélem így már megfelelek az elvárásaidnak


vegyél nagyobbat, úgyis kell bele vastag zokni

védőcuccról se feledkezz meg


volt már görkorid?

2020. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hopp hazudtam, 2000-ben nyitottam :)

ez a legrégebbi, máig aktív topikom

2020. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugye nked fogalmad nincs, mit jelent a diszlexia... Sötét paraszt.
2020. ápr. 7. 12:44
 9/10 A kérdező kommentje:
6. Régebben volt egysorosom és a görzenálba jártm. Kétsorosom még soha nem volt.
2020. ápr. 7. 12:46
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én sem bírtam kivárni a nyitást 😃 ráálltam egy papírra lemértem a lábom hosszát, a mérettáblázatban megnéztem melyik lenne jó, de én is egy picit nagyobbat rendeltem. Nekem is széles a lábfejem, de a korik is szélesek, nem olyan mint a cipő, és ha mégsem jó 365 napon belül kicserélheted. Nekem megjött és imádom ❤️
2020. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!