Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok mondani az alfa...

Tudnátok mondani az alfa g30hoz hasonló cső hosszúságú gáz fegyvert?

Figyelt kérdés
Mert nekem a g20 eleg kicsinek tünik a videóba g40 az meg azért eléggé nagynak a rejtett viseléshez

2020. ápr. 11. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem értem.

(volt már kb 3 hasonló kérdés)

Ha viselni akarod akkor a kis méret a lényeg. Ha meg emberkedni akkor a nagy se jó, mert kiröhögnek, hogy gázrevolverrel rajoskodsz.

2020. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Sajnos csak török meg Keserű gyárt 3" méretben. Azokat meg nem tudnám jó szívvel ajánlani.


Ha az ár a gond, a sima, G nélküli, azaz nem gumis Alfa 030 10-20-al olcsóbb...már ha van valahol, idehaza ritka.


RÖHM RG89?

2020. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A 89az nem kisseb? Csövű m
2020. ápr. 11. 09:51
 4/12 A kérdező kommentje:
?
2020. ápr. 11. 09:51
 5/12 anonim válasza:
Kisebb, de látványra másnak tűnik, mint a 020 Alfa.
2020. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
030 kellene nem 020 a nagyságra lenne jó ha 030 méretű lenne nem kinezetre
2020. ápr. 11. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Az alfa g030 jelenleg a legjobb, szinte éles minőségű ilyen méretű revolver, nekem is van, viselem is. Csak ajánlani tudom.

Engedd meg, hogy visszakérdezzek. Miért nem megfelelő számodra az alfa?

2020. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy cseh és nem tul sok jot hallotam a cseh önvédelmi fegyverekről
2020. ápr. 12. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:

"szinte éles minőségű ilyen méretű revolver"

Ne már!

Hogy lenne "éles minőségű" spiáter dobbal?

Az Alfa egy Röhm másolat.

Nem mondom, hogy rossz, mert a piacon kaphatók közül még a jobbak közül való (főleg, hogy magyar piacra csinálták - megoldott a gumizhatósága).

2020. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! oké értem a gondot. Én innen távolról nem szeretnélek semmire rábeszélni, azt ugyanakkor érdemes tudni, hogy a csehek jó fegyvereket gyártanak, legyen az akár gáz-riasztó, akár éles. Az igaz sajnos, hogy meg is kérik az árát.

Utolsónak pedig: az éles minőségűt nem anyagösszetételre értettem nyilván, mert akkor 200.000ft-ba kerülne. Viszont kidolgozásában, megbízhatóságában össze nem lehet hasonlítani az olcsóbb társaival. A röhm kiváló pisztoly volt, amíg be lehetett szerezni. Ha most újonnan lehetne kapni, gyanítom ugyanannyiba kerülne mint egy alfa.

De hiába szájkaratézunk, én a tapasztalataim alapján mondtam el a véleményemet, miszerint nem fog jelenleg az alfánál jobb minőségű ilyen méretű gáz-riasztót találni.


Üdv.

2020. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!