Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » . Szerintetek a airsoft...

Szev kérdése:

. Szerintetek a airsoft walther p99 dao 2joules az jő lehet önvédelemre? Ha ne adjisten bejonne valaki!

Figyelt kérdés
Airsoft

2020. ápr. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes önvédelemre, ha erősen megmarkolod, és teljes erőből torkon csapod vele a behatolót.


Ez kell önvédelemre: https://www.youtube.com/watch?v=cvnQheSK7Iw

2020. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyen célra semmi haszna.

Nekünk a honvédségnél az ÉLES FEGYVERRE is azt mondták, hogy ha jön felénk egy elborult agyú, adrenalinnal teli ember, akkor hiába lőjük lábon, az ugyan úgy jönni fog tovább :D


Ezt csak azért írtam le mert feltételezem ha bármilyen önvédelmi célú fegyvered lenne otthon, akkor nem halálos sebet szeretnél okozni..... és viszonyítási alapként hasznos lehet amit írtam

2020. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Veszel egy jó airsoftot, gépfegyvert 400 fölötti FPS-sel, mint az én G36C-m. Ha azt előkapod és 10 méterről vagy azon belül pofánsorozod az embert, ne aggódj, összeszarja magát. Arról nem is beszélve, hogy közben mehetsz felé és amíg szenved, pofánvered a természetesen full metál fegyverrel, s utána még jól megrúgdosod. Úgyhogy de, jók lehetnek ezek önvédelemre, házon belül. Arról nem is beszélve, hogy igazinak is tűnnek, tehát lehet elsütni se kell.
2020. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pláne ha van rajta esetleg szemüveg es maszk. Netán van nála egy igazi és kilyuggat vele. Az airsoft nem jó önvédelemre. Az airsoft játékra jó. Ne legyetek h%lyék.
2020. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, szemüvegben és páncélmaszkban szokás betörni, tényleg, jó, hogy mondod, el is felejtettem. :D


Ja, nem. Baromság. Lesz rajta egy símaszk, aztán annyi. Nem megy vele semmire. Ha meg éles fegyver van nála, akkor minden mindegy. Ne legyél már hülye!

2020. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!