Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fizikai munkás vs harcművészek?

Fizikai munkás vs harcművészek?

Figyelt kérdés

Kőműves vs shito-ryu karate

A kőműves 180 cm és 90 kg, jó erőben van. A karatés ugyanekkora magas, de csak 78 kg, 1 danos.


Favágó vs wing chun kungfus

A favágó 175 cm, de 95 kg, jó kondiban van. A wing chunos 1. mesterfokozatú 185 cm magas, 80 kg.


Kubikos (földmunkás) vs ninjutsus

A kubikos 180 cm 85 kg. A ninjutsus 170 cm, 75 kg 2.danos.


Bányász vs krav magás

Bányász 178 cm és 85 kg, krav magás ugyanolyan magas, ugyanannyi a súlya.


Kik győznének egy bunyóban?



2020. ápr. 15. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

6-os!

5-ös válaszoló vagyok. Minden harcművészetnek van harcértéke. Mindegyik tanít valamit, mindegyikből lehet elsajátítani, mindegyikből ki lehet venni azt a technikát, ami a gyakorló számára ideális. Ott van például a karate. Sokan levegőkékítésnek hívják a kata, vagyis formagyakorlatok miatt, pedig valójában ezekben rejlik az önvédelem, hiszen arra ott a "bunkai", vagyis a formagyakorlat újraértelmezése, annak harc közben használata. Nagyon nagyon sokan nem értik, elég rendesen le is lettem pontoza. Nem értem mi az oka, hogy ennyire elfogult mindenki (értve az utánunk kommentelőkre is) a munkások iránt. Bár mondjuk ha ilyen hozzászólásokat engednek el, nem is várhattam többet :(

2020. ápr. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Dolgoztam építkezésen, voltak segédek, és volt egy igen jó edzésben lévő pasi is közöttük, akiben akkora erő volt, hogy ha nem a két szemmel látom nem hiszem el. Kiderült, hogy nagyon sokáig boxolt, meg már kb 20 éve edz. Hát, veszélyes figura volt mondjuk, de azóta sem láttam tőle erősebb embert személyesen, nagyobbat igen, de erősebbet nem. :D
2020. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A melósokat leütné a többi.
2020. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!