Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tanulhatnék meg normáli...

Hogyan tanulhatnék meg normálisan hátraszaltózni ?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni normálisan hátraszaltózni földön de ahányszor megtanulom másnapra már nem megy és csak trambulinban merem így mindig újra kell másnap tanulnom.

A másik pedig az hogy ahányszor szilárd talajon próbálom a hátraszaltót megfájdul az elsőnél a derekam mit csinálhatok rosszul ? Sikerül állásba meg minden de valamiért elkezd fájni a derak már az 1. után.

Normális válaszokat szeretnék nem ilyen "akkor ne csináld" meg stb.

A válaszokat előre is köszönöm :D



2020. jún. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az előre szaltóval, de utána megnéztem egy videót és az segített. https://www.youtube.com/watch?v=ltho8_PzC2U ez ugyanarról a csatornáról van csak ez a hátraszaltó.
2020. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy én is tőle tanultam meg szaltózni :D
2020. jún. 3. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Amúgy elvileg hátra könnyebb. Hááát én ezzel vitatkoznék 😂
2020. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából tényleg könnyebb mert az előrét pl nem tudod helyből lábra mert krva sok lendület kell és dobbantani kell, a hátrát meg meg tudod helyből, inkább azt mondanám hogy az előre kevésbé félelmetesebb mint a hátra de viszont nehezebb, én is így vagyok vele hogy a előrét bármikor beadom a hátrától meg félek de mondjuk kinek mi 🤷🏽‍♂️😂
2020. jún. 3. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Egyszer próbáltam hátra. Napokig fájt a nyakam 😂😅

Jó mondjuk el tudom képzelni, hogy csak én vagyok ilyen béna XD

2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugorj amilyen magasra csak tudsz és az ugrásod csúcs pontján húzd össze magad


(minél nagyobbat ugrasz annál több időd van átfordulni és minél kissebre húzod össze magad annál gyorsabban forogsz)

Nyújtott kézzel lendíts és hajtsd hátra a fejed hogy lásd hova érkezel

Egyébként én nem féltem

2021. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!