Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boltokba be lehet vinni...

Boltokba be lehet vinni gördeszkát?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam erre választ, normál méretű, freestyle deszkám van, be lehet vinni élelmiszer boltokba, míg vásárolok? Ahova én járok egy nagyon apró sarki bolt, nem fognak rám szólni hogy ne vigyem be?

2020. jún. 7. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahány apró sarki bolt annyi szokás. Kérdezd meg tőlük
2020. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meglátod.
2020. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem látom okát, miért ne lehetne. Kit zavar?
2020. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig beviszem a Sparba mert hülye lennék kint hagyni. Tescóba is bevittem aldin kívűlmajdnem mindenhova. Aldiban rám szóltak h ne koszoljam már össze a padlót, meg h le verek vmit szóval menjél ki. De ott volt a kezemben nem is áltam rá de hát ők tudják....

mondjuk abban zavart h egyik kezemben a kosár másikban a deszka és akkor nehezen tudok vásárolni. ha gurulós kosarat veszek akkor természetesen belerakom.

2020. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!