Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » UFC meccs előtt, mi lehet ez?...

UFC meccs előtt, mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem: UFC meccs előtt, mielőtt a versenyző ringbe léphet, megnézik a kesztyűjét stb. és csinálnak egy motozás szerű mozdulatot (értelemszerűen nem az, mert rövidgatyában van...). Ilyenkor mit ellenőriznek? Csak arra tudtam gondolni, hogy nincs-e lekenve valamilyen olajjal például. Előre is köszi!
2010. aug. 4. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nézik, hogy nincs-e valami vágópenge az adott bunyósnál, vagy valami rejtett kis tárgy, amivel elősegíthetné a győzelmet.
2010. aug. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűha! Ez elég durva, volt már ilyenre példa? Oh és köszi a választ.
2010. aug. 4. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ellenorzik, hogy nincs-e beolajozva, v. penge a kesztyun,v. nincs-e a kesztyu bellulrol kitomve vmivel.


En meg nemlattam olyant, hogy vki ezen megbukott volna :))

2010. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Penge a kesztyűn, wow! :D Kösz a választ (ment az up!) Én se hinném h vki bepróbálkozna ezzel, ilyenen meccset bukni + annyi a hírnevednek. Arról nemis beszélve, hogy már minden amcsi sportesemény agyon van kamerázva...
2010. aug. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!