Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen feltételei vannak az...

Milyen feltételei vannak az ejtőernyőzésnek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még jövő nyáron szeretném kipróbálni az ejtőernyőzést. 16 év alatt ez lehetséges? Nem az egyedüli ugrásra gondolok, hanem arra amikor ketten ugrunk és én csak "utasként" vagyok odacsatolva a másik ember hasához. Gödöllőn van ejtőernyőzésre lehetőség?
2008. nov. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár már 12 évesen is lehet ugrani, a lényeg, hogy a felső súlyhatár 100 kg körül van.
2008. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Én úgy tudom, van egy alsó súlyhatár is.
2008. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Igen,Gödöllőn lehet ugrani! Legalábbis eddig lehetett!
2008. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt nem mondom hogy nem veszélytelen, de szerintem jó lehet.ha ki akarod próbálni ne félj.
2009. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, be kell fizetni egy csomó pénzt eloszor is.

Utána el kell menni a megadott helyre reggel, és pár órán részt kell venned, amíg elmagyarázzák ezeket a dolgokat.

Aznap délután ugorhatsz 2x, de ha máskor is akarnál menni, azt hiszem, hogy újból be kéne fizetni.

Amúgy nálunk volt ilyen világbajnokság, és én is ki szeretném próbálni nyáron! :)

2009. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!