Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 11 éves fiam barátaival...

11 éves fiam barátaival Airsoftozni szeretne. Felelőtlenség?

Figyelt kérdés

Csak épphogy ismerkedem a dologgal, így olyanoktól kérdezném, akiknek van valami fogalmuk:

- Felnőtt felügyelettel, megfelelő védőfelszerelésben ez mennyire okés?

- Van olyan fegyverkategória, amivel ennek a korosztálynak ez elképzelhető?

- Ha nem, kb. milyen kortól tudjátok elképzelni?



2021. jan. 24. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
14 év alatt nem is engedik őket sehol, 14-18 éves kor között is mibdenkinek vinni kell egy szülőt. Szóval mond meg a kis sz@rosnak hogy maradjon a matchboxoknál.
2021. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit korai 11 évesen. Nem veszélyes a dolog ha már felfogja ésszel, hogy a védőfelszereléseket SOHA nem vesszük le játek közben, vagy a pályán és akármennyire is játék fegyverek, lehet vele sérülést okozni. Nincs azzal baj, ha ilyet akar jatszani, csak tanítsátok meg a felelőségre. Ha ez megvan nem lesz gond. Pont annyira veszélyes mint a kerékpározás vagy fotbalozás.
2021. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a 14 ésszerű kor!
2021. jan. 24. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Fiam is szeretett volna, nagy szerencséjére en is egy nagy gyerek vagyok, így belementem azzal a feltétellel, hogy nélkülem nem jatszanak.

Én pedig teljes felelősséget vállalok értük biztosítom a vedő felszerelést, és odafigyelek, hogy az rajtuk is legyen, + elmagyaráztam nekik, ha leveszik azt a kurta szemüveget, akkor annyi a szemüknek, ezt egy általam készített műfejjel, fehér lufival és paradicsomszósszal szemléltettem is nekik, hogy mi történik a szemükkel... az egyikük azóta is rémálmodik róla, és az anyja mondta, vokt hogy suliba is vitte a védőszemüvegét, úgy fél, hogy kifolyik a szeme...

Igen, lehet hogy kicsit túltoltam :D

De legalább nem veszi le :)

2021. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
10-11 evesen mar szulok tudta nelkul lovoldoztuk egymast, nem tul eros, de nem is gyenge fegyverekkel. Kriterium hogy fejre nem celozhattunk es kozelrol nem lohettuk meg egymast. Mivel kiprobaltuk kabatban 10 meterrol es elegge csipett igy ezt el akartuk kerulni :D ezert kozelrol nem lottuk meg egymast sosem. Valahogy a felelem korlatozott minket. Aztan 14 evesen vettem egy komoly szettet, ami akar a bor ala is belemegy, na azzal terpre csak ugy mentem bogy celtablat lottem, azota is ki van rakva a falra es nem hasznalom :D
2021. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!