Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit ajánlanátok? Milyen...

Mit ajánlanátok? Milyen alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Hali, van egy Specialized Bighit fsr 2006-os vázra épített bicóm, nem rég vettem. Később szeretnék bele valami hangosabb hátsó agyat ami ilyen 100 körül reteszel és gyorszáras lenne a legjobb és 4 dugattyús munkahengereket vagy komplett fékszettet most egy shimano m355 fékszett van rajta az is elég szuper, de szeretné. fejlesztgetni a biciklimet hogy egyre jobb legyen. Még ami tervben van az egy normális hajtókart felszerelni rá, csak most láttam egy pár olyat (integráltat) ami elcsavarodott majd eltört és kicsit megijedtem tőlük, egy sebességes kivitelben. Még ami amit csak felvetettem hogy rövid kanalas hátsó váltót vennék(shimanoba)

#Specialized bighit
2021. febr. 6. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!