Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El akarnám dönteni kultúráltam...

El akarnám dönteni kultúráltam az airsoft és a paintball közötti ellenszenvet. Kinek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Szóval alapvetően én az airsoft híve vagyok ez adódik abból hogy iszonyatosan komplexnek tartom mivel ez becsületjáték ezért a közösség jó (persze nem azokról beszélek hogy úgy dobat szemből hogy fal mögött vagyok és konkrétan a könyököm látszik ki, alapból ki dobat szemből?)

Azok akik meg akik csalnak mondjuk így azokat meg elküdjük így kiszűrjük a normális embereket. Az is hozzátesz hogy nem fogsz egy 10 éves toporzékoló gyerkkel találkozni játékon sokkal inkább 20,30,40 évesek 8 év tapasztalat beszél belőlem. A paintballt meg nemes egyszerűséggel egy sportnak tekintem (mondjum az is) mivel a ruházat inkább egy sport öltözet mint egy rendes katonai ruházat na meg a fegyverek (tudom tudom vannak élethülűbb paintball fegyverek is. Na de most kérem a paintballosokat hogy mi a véleményük a saját sportjukról és mit gondolnak az airsoftról ? (nem arra vagyok kiváncsi hogy az eggyik miért jobb vagy miért rosszabb hanem hogy milyennek tekintitek.)



2021. febr. 10. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Airsoft
Paintball
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem a paintball élvezetesebb, pláne ha egy erdőben játszotok, viszont ez a te döntésed. :)
2021. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es értem én mindin dologhoz kell egy szemlélet például aki 0-24 fortniteozik az az életbe nem fogja megérteni ennek a 2 sportnak a komolyságát. Én pl nem látom értelmét a festéknek mivel gondolom ha már 30-szor eltaláltak nem fogja az áldozat bevallani mert hát nem látszik már így nem annyira nagy a bizalom. De csak hogy lásd írd be ytbe hogy Grim Reapers Hungary egy igazán jó airsoft csapat tőlük megláthatod a lényeget. Ja és akit lepontoznak az ne azt higye hogy én pontoztam le mert én itt mimdenkit felpontozok.
2021. febr. 10. 18:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden*
2021. febr. 10. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Enis paintball parti vagyok inkabb. Bar azt is ritkan szoktam. De kinek mi 🤷‍♂️
2021. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó egyenlőre egyedül vagyok
2021. febr. 10. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem, teljesen más a kettő célja. Az airsoft egy amolyan szimulátor, csapatban mozogva, összhangban mentek előre, köbö, mint a valóságban, álcával, rendes felszerelésben. A paintball pedig fun, móka, kacagás. Mást ad a kettő, nemigen leget összehasonlítani őket. A paintball gyorsabb, dinamikusabb, viccesebb. Az airsoft reálisabb, komolyabb, megfontoltabb.
2021. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én az ólmosat preferálom.
2021. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os. Tudom nem lehet annyira összehasonlítani a kettőt de te is tudod hogy évek óta megy a rivalizálás hogy ez a jobb meg az a jobb vagy hogy ez ezért fos az meg azért. És cseppet unalmas már. A teniszezők se ugranak neki a tollasozóknak mert két hasonló sport ezt kéne már felfogni az embereknek 35 éves felnőtt emberek álnak le vitatkozni gyerekes módon egymással hogy ez a jobb vagy az a jobb.
2021. febr. 11. 07:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, úgy tűnik első vagyok, aki az airsoftot válassza.

Egyszerű, én a taktikai háborúsdit preferálom, rendesen kinéző fegyverekkel (nincs bajom a paintballal).

És több helyen is tudom használni :) mivel van otthon, így néha néha szeretem elővenni kicsit szórakozni céltáblán. Nem taknyol össze semmit. Nekem egyszerűen jobban bejön :) van aki autózik, van aki motorozik :))

2021. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze de azért mégis csak akkor van az igazi feeling amikor kint vagy a pályán a bozótba vagy a mező közepén essőbe és azt várod mikor csinálnak tésztaszűrőt belőled az eggyik fa mögül persze otthon is el lehet vele szórakozni.
2021. febr. 11. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!