Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Motocross-t el tudom úgy...

Motocross-t el tudom úgy kezdeni, ha még soha nem motoroztam, és nincs jogosítványom motorra?

Figyelt kérdés
Nem lenne új nekem ez a két keréken terepen való csapatás, mert nagyjából 3 éves mountain bike-os múlttal rendelkezek, leginkább a keményebb szakágakból (enduro, downhill), a két sport között amúgy is nagy az átjárás, sokan mennek át egyikből a másikba, vagy éppen egyszerre űzik őket. Viszont motorral még soha nem mentem, jogosítványom sincs motorra (ami tudom hogy motocrosshoz nem feltétlen kell, csak ugye ez is azt jelenti, hogy mennyire nincs még közöm a motorozáshoz). Semmit nem tudok, hogy hogyan kéne vele elindulni, váltani stb. Szerintetek így hogy tudnám elkezdeni? Nem lenne egyből sok, ha egy 40-50 lóerős cross motoron kezdeném el azt tanulgatni, hogy egyáltalán hogyan kell egy motort kezelni? Mit javasoltok?
2021. febr. 11. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Agyon is csapod magad vele akkor.

125os kétütemet tanácsolok neked, azon megtanulsz kicsit bütykölgetni is, meg annyir nem erősek, bár kegyetlen erősek még ezek is egy kezdőnek, de legalább nem unja meg egy év alatt.

Figyelj, egyes le 2,3,4,5 fel a többit a kezeddel kikell tapasztalni.

2021. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!