Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnèk gördeszkát venni de...

Szeretnèk gördeszkát venni de nem tudom milyet ès hol. Tudnátok tanácsot adni kérlek?

Figyelt kérdés

Eddig Penny board gördeszkám volt és azzal mentem városban, de szeretnék valahogy be újítani valami ujjat kipróbálni(esetleg a gördeszkás ugratást kipróbálni), milyen deszkákat tudtok ajánlani? Személyes tapasztalokat is szívesen meghallgatok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 13. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
En deszkak.hu-n vettem az elsot. Egy kezdo tony hawk freestyl deszkat trukkoket gyakorolni. Hamar le is csereltem a csapagyat meg a kereket mert szarul gurult es nem csak egy helybe akartam ugralgatni. Abec7-es csapagy ala ne is menj.. szerintem inkabb vegyel min 20korul mint 10ert aztan kolts ra meg egy csomot
2021. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is érdemes beruházni egy kicsit nagyobb összeget, mert simán megéri és jobb lesz az élmény is. 20-30 ezer küröl már lehet egész jókat is találni. A steg.hu-n vagy a garage store oldalora ha felmész akkor ott lehet bőven nézelődni.
2021. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!