Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyar gördeszkás csoport?

Magyar gördeszkás csoport?

Figyelt kérdés
Körülbelül 9 hónapja kezdtem el deszkázni és érdekelne, van e olyan fórum vagy facebook csoport vagy akármi más, ahol a deszkások tudnak kérdezni , segíteni egymásnak és akár másokat keresni akikkel mehetnek többen

2021. márc. 30. 18:14
 1/4 anonim válasza:
67%

Ugyanezen dilemmába ütköztem. Nem nagyon találni ilyen csoportokat. Az egyetlen ilyesmi a facebookon a ,,Minden magyar deszkás" csoport, de abba se léptem be. Komoly, hogy előbb találtam meg ezt a kérdést, mint amit valójában kerestem.

Amúgy én nyitott lennék deszkázásra. Fontos ebben az esetben az életkor és lakhely. Én 18/f, budapesti vagyok. Ha hasonló adatokkal rendelkezel és érdekel a dolog, állok elébe.

2021. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1, az életkor miért számít? egyébként kint a Hősökön már nincs élet?
2021. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Létezik több gördeszkás csoport is. A Facebook-on ezek vannak még: Gördeszkások!!!!!!!!!, ez nyilvános csoport, Gördeszkások Klubja, Minden magyar deszkás, Gördeszkások 40 felett, Győri gördeszkások, Magyar Gördeszkások Egyesülete, Gördeszkások, és még sorolhatnám. Csak lépj be a Facebook-ra és írd be, hogy gördeszkások. Az Instagrammon a gordeszkasokklubja név alatt szerepelnek. A Smirgli Magazin magyar gördeszkásoktól magyar gördeszkásoknak szól, ide is bejelentkezhetsz, mint csapattag, ők is szerveznek eseményeket, versenyeket és természetesen a kérdéseidre is válaszolnak.
2021. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi a válaszokat
2021. ápr. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!