Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ungvári Miki simán földhöz...

Ungvári Miki simán földhöz vágná Rékasi Karcsit?

Figyelt kérdés

Az egyik színész, míg a másik még most is aktív sportoló ezzel tisztában vagyok és szerintem meg se kottyanna neki, a kérdés inkább elméleti.

Bár én Rékasit se írnám le, mert taekwondozott annak idején és korához képest még tarja magát, bár a pár évvel ezelőtti baleset biztos megviselte.

Igaz ő lassan 60 éves, Ungi pedig 40 múlt én ezért inkább neki szavaznék meg több bizalmat, de mint említettem Rékasi komoly ellenfél lehetne egy küzdelemben, viszont Ungvári Miklós a judo világában és azon belül az Exatlonban már bizonyított.

Fénykorukban melyikük lett volna nyerőbb?



2021. ápr. 2. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ungvári ellen 30 másodpercig se maradna talpon, ezt látatlanban megmondom (és ez a népesség több, mint 99 százalékára igaz). Hatalmas a szintkülönbség tudásban, gyorsaságban, rutinban egyaránt (Ungvári javára). Csak úgy véletlenül nem lesz senki olimpiai érmes judóban.
2021. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A taekwondo különösen rossz testharci stílusok ellen, KeK. Ne értsd félre, jó kis stílus az, de a testharcos stílusokra jellemző, hogy undorító vadállat cheater tankok. Ami azt jelenti, hogy mégha telibe is vered őket, köbö leszarják, berontanak és úgy földhöz vágnak, hogy kráter keletkezik alattad a betonban, mint valami mesében. Aztán kalap-kabát, annyi volt.
2021. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy judo világbajnokot egy 60 éves színész nem győz le. Ez nem kérdés.

Birom mindkettőt, de tesó gondolkozzunk reálisan. Színész vs világbajnok.

2021. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!