Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A japán ju jitsuról mi a...

A japán ju jitsuról mi a véleményetek? Érdemes elkezdeni? Gondolok itt pl a Kelemen-ryu-ra és társaira?

Figyelt kérdés
Mennyire hatékony más stílusok ellen?

2021. jún. 7. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Hasonló.


De hidd el, rá fogsz jönni, hogy nem kisujjból szopom ki a dolgokat, mint a többi butthurt lepontozó az oldalon, ha lemész egy box edzésre. Komolyan. Lemész egy edzésre, kifogsz egy jó edzőt, az első edzésen elmondja az alapokat, megmutatja és érezni is fogod, hogy hmmmm, tényleg.


Szóval bátran! Én jót akarok, eskü. Mondhatnám, hogy menj karatéra, attól leszel verőgép, de miért hazudjak? 10 év karate után az első átlag paraszt egy sallerrel bepöndörít a sarokba, aztán csak pislogsz, érted. Aztán lemész boxra és rájössz, hogy a Gyakoris felhasználó hazudott.


Szóval nem hazudok! Box és thaibox kell neked. Ha érdekel a földrevitel és a földharc, akkor bjj.

2021. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Mondok egy harmadikat, MMA, ott van földrevitel is, tudnak ütni is rúgni is! De valóban, ha boxolni megtanulsz, már sok szituban megállod a helyed.
2021. aug. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a ju jitsut. Szerintem azért élvezetes , mert minden van benne, és minden izmot fejleszt. Ha kocsmai és utcai verekedő akarsz lenni, akkor nem neked való. Viszont ha erős és izmos akarsz lenni, menj el.
2021. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ha erős és izmos akarok lenni, akkor elmegyek konditerembe

Én önvédelmet akarok elsősorban

2021. aug. 29. 13:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást.. szerintem nem jogos de ti tudjátok. #12
2021. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!