Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki akar velem egy blogot?(form...

BJatek kérdése:

Ki akar velem egy blogot?(formula 1,LH)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy formula 1 vagy inkább Lewis Hamilton témában blogot.Valakinek van kedve hozzá.Nem baj ah nem LH szurkoló vagy.Az is mindegy,hogy milyen oldalon csináljuk csak ingyenes legyen.

Ha akartok többen is jöhettek.De ha valaki csak az F1-et akarja kivesézni az is írjon!

Előre is köszönöm!



2021. jún. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én vállalnék web üzemeltetést, programozást, de Hamilton már a múlté. Senki se nézné a blogodat.
2021. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon megköszönném ha tudnál segíteni.És én nem száz nézőt szeretnék csak egy 10-15-öt amit meg a Lewisról szóló bloggal is el lehet érni.
2021. jún. 9. 14:45
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 meg szerintem félre értesz én nem a versenyekről szeretnék írni.Inkább LH magán életéről:)
2021. jún. 9. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább olyan témákról szeretnék írni ami a fanokat foglalkoztatja.Inkább pl a volt hajairól összegzés,extrém elfoglaltságok stb......:)
2021. jún. 9. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!