Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ezek a gördeszkák...

Szerintetek ezek a gördeszkák jók kezdésnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Trükköket szeretnék vele tanulni és eljutni egyik pontból a másikba.



2021. júl. 19. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdesnek jo trukkozni. Gyakorlas kozbe ugyis szetcseszed hamar valszeg 😀 Kozlekedni nem a legjobb a freestyle deszka, foleg a magyar utakon..
2021. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit ajánlanál amit nem cseszek szét hamar?😂 Közlekedni akkor inkább longboard vagy cruiser?
2021. júl. 19. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, első látásra semmiképp már az ára alapján se, jobban megnézve.. akkor se :D

Ismerőseim is szívták a deszkak.hu-s komplettekkel, pedig azok 20-25 ezer körül voltak. Durrantak szét a csapágyak, lap is elég hamar széttört. De egyébként ha trükköket szeretnél tanulni, lesznek úgymond fogyócikkek. Pl a cipőd, és a deszkalap fog először szétmenni, ritkábban a csapágyak. A függők sokáig fogják bírni(feltéve ha nem műanyag :D) Ebbe a sportba megéri nem ár/érték alapján választani, hanem inkább mindig a kicsit drágábbat.

Criminalskate,Steg,Pepperskate,Mediumskate deszkásboltokból nézz körül, vagy személyesen ha van a közeledbe, sportboltos deszkákat semmiképp.

Itt van pl [link]


[link]


Szóval minden deszka szétcsesződik egy idővel, kb ez is a lényege a sportnak, de az olcsó sportboltos deszkák kb 1-3 hétig bírják egy deszkagyártó cégtől meg egy deszka több hónapig is.


Közlekedni is lehet egyébként street deszkával, nekem 53-as kerekeim vannak és bombolni is szoktam vele néha, meg gurulni a városba. (pedig annyira jó utak itt sincsenek sok helyen, csak meg kell tanulni útvonalakat)


De ha csak gurulsz akkor cruiser inkább.

2021. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek már jobbak? Cruiserek közül nem igazán tudtam válogatni, eddig ez tetszik.

2021. júl. 20. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első sajnos nem, de a 2. elég jónak tűnik.


Ha cruiseren gondolkodsz, akkor akár még erről lehet szó:

[link]

2021. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam hogy sokaknak ajánlottad. Neked is volt/van ilyened? Decathlonos gördeszkák megérik egyáltalán?
2021. júl. 21. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy ennél olcsóbb Decathlonos cruisert próbáltam és az egész fun volt, minőségre is elment. Nekem nem volt. Ha sima street decathlonos deszkáról van szó, azt viszont nem ajánlom, több ismerősöm tapasztalata(fura konkáv,nem tartós lap). Max 10 éves kor alatt kezdésnek. Viszont cruisernek ez szerintem egész jó.
2021. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit mindenképpen ajánlok, azok a Globe cruiserek de azoknak elég borsos áruk van (40+ezer). De bármilyen cruiserről van szó, sokkal ritkábban kell alkatrészt cserélni, mint egy street deszkán.
2021. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A súlyhatárt nem találom a leírásban:( Szerintetek mennyit bírhat?
2021. júl. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!