Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért ajánlanak 200+ ejtőernyő...

Miért ajánlanak 200+ ejtőernyős ugrás egy Wingsuit ugrás előtt?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam nagyon ezen a szárnyas repülő ruhás ugráson. Már nézegettem is felszerelést nem sajnálnám rá. Miért írják hogy előtte sok sima ejtőernyős ugrás kell? Igazából még nem ugrottam sima ejtőernyős ugrást sem de azt nem is igazán akarok mert az nem olyan élvezetes csak simán zuhansz. Igazából 3000 ezer méter felettről ugranék egy hegyről pl:Jungfrau. Igazából mi baj lehet? Ha nem birom irányítani max kinyitom az ejtőernyőt és landolok nem?
2021. júl. 31. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem bírod irányítani, akkor átfordulsz és szétplaccsansz a hegyoldalon. Most nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz vagy ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, de először tényleg ugorj egyet sima ernyővel és akkor rájössz, hogy ott is tudod magad irányítani a kezeiddel, lábaiddal és rohadtul képtelen lennél arra, hogy te tényleg úgy mozogj, ahogy akarsz. Csak kapálóznál és borulnál ide-oda. Úgyhogy ez nem így megyen, hogy te repülő mókust játszol csak úgy. Áh! Vicc. Szóval tényleg meg ne próbáld, mert kinyírod magad. De azonnal rájössz erre, ha ugrasz egyet sima ernyővel.
2021. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kicsit félek is ettől a hegyes ugrástól. Ezért átgondoltam és csak sima helikopteres ugrást fogok csinálni ahol nincs ütközésre kockázat. viszont egyből a szárnyas repülőruhában és max ha nem megy az irányítás akkor nyitom az ernyőt.
2021. aug. 1. 17:12
 3/5 anonim válasza:

A kérdező abszolút nem érti, mi merre hány méter.

Ha egyedül ugrasz is, a hátadra fordulhatsz, esetleg elveszted az eszméleted. Na meg olyan sem lesz aki hagyja, hogy egyedül ugorj…

Első ugrásnál úgyis egy profihoz leszel kötve, mert egyedül ez nem fog menni.

Ui.: remelem azóta nem olted meg magad

2021. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Illetve akik egyedül ugranak azoknak vizsga meg sok sok tapasztalat és gyakorlat van mögöttük. Hármas voltam
2021. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívemből szoltatok.

Ez nem így megy haver...

Azért KELL! (es nem opció) hanem KELL a 200 ugrás mert ez alatt tuti kinyítod magad. Aki leugrotta a 200at is komolyan megküzd, hogy egyátalán egyenesen repülje a ruhát..


De ugy látszik nem érted.. kiugranal azt porognel mint a nyarfalevel xD


Ezekhez jogosítás kell! Aminek része a 200ugrás csak megsúgom. :)


De a hatóságok fel vannak keszulve a hozzád hasonlora. Eselyed nem lenne igy ugrani, hogy "csak ugy kipattant a fejedböl"


Ha meg tenyleg erdekel irj, es segítek a kapcsolatokban hogy hogyan tudod ezt az egeszet elkezdni

febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!