Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő alatt lesz az...

Mennyi idő alatt lesz az ember igazi ,,skater" (gördeszkás lány/fiú)?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi idő alatt lesz az emberből skater? Elkezdtem gordeszkázni, és teljes szívemből szeretem. Ma vettem egy Vans pulcsit, de attól félek, hogy posernek( olyan gördeszkásnak, aki csak azért deszkázik, hogy menő legyen) fogok tűnni. Még az elején vagyok a gördeszkázás terén de edzésekre is járok, és érzem ,hogy fejlődök.

Plsss segítsetek!‼️



2021. aug. 1. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi meg tudják külömböztetni, hogy ki a poser. Ha alig deszkázol, vagy csak hurcolod a deszkát mindenhova meg képeket csinálsz akkor hiszik csak azt.

Egyébként meg deszkázz tovább,tanuld az olliet meg a többi alap trükköt, érdemes a szókincset bővíteni alap fogalmakkal tudd mi a külömbség regular,nollie,switch,fakie stb között meg frontside,backside.

És alap trükköket tanulj meg, hogy hogy néznek ki.

Meg tudd az alapvető skatepark etikettet(ne snakelj senkit, várj a sorodra stb). Nézz sok deszkás videót és kb ennyi, jó deszkázást.

2021. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/1 Nagyon örülök hogy írtál (főleg, hogy az normális) megnyugtattal a válaszoddal😀

Legyen szép napod😄

2021. aug. 2. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi max, hogy ne vidd mall grab-be vagyis a függőnél fogva a deszkát :D Köszi neked is.
2021. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!