Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft fegyver éri meg?

Milyen airsoft fegyver éri meg?

Figyelt kérdés

sziasztok

airsoft fegyver vásárláson gondolkodok de nem vagyok ebbe valami tapasztalt. egyenlőre mesterlövész fegyver érdekel otthon lövöldözgetni flakonokat stb de lehet későbbiekben mennék airsoft pályákra is csak nekem messze vannak azok. szerintetek milyen sniper éri meg ami elég messzire és pontosan lő? és lehetőleg kapjak hozzá tárt, távcsőt stb. amennyit szánnék rá max 50 000. de másféle fegyver ajánlatokat is szivesen meghallgatok.



2021. aug. 4. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtube-on csomó videó van fent,keress egyet ami tetszik és ird be a nevét a keresőbe.
2021. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Kezdő fegyvernek abszolút AEG-et javasolnék, (elektromos géppisztoly/gépkarabély) a multifunkcionalítása miatt. Ezekből kezdőként a cyma gyártmányúak jó választás lehet, az ár-érték arányuk miatt. Ha csak az otthoni lövöldözés a cél és később se mész játékokra, akkor persze szinte mindegy.

Minden kezdő mesterlövész szeretne lenni, mert a youtube-on róluk vannak a legvagányabb videók. Csak az nincs felvéve, hogy többnyire a bokorban ülnek és várnak. A mesterlövész játékmód az egyik legnehezebb.

Egyébként ha az otthoni lődözés a cél, én egy GBB pisztolyt vennék, mert legalább működésében hasonlít az éleshez :D

Üdv

2021. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért engedd el a mesterlövész fegyvert. Semmivel sem lesz jobb a lőtávod, pontosságod, mint egy AEG-nek. Illetve a másik, hogy erre a lőtávra felesleges a távcső, bár kinek mi. Beszéljünk 55-65 méterről. Ha mégis, akkor max 3-4x-es nagyítás, ami még használható. Én az Arcturus Aegeket ajánlanám kezdésnek. 50-ből szerintem nehéz kihozni mindent (fegyver, tár, red dot vagy távcső). Ha mesterlövész, akkor én egy NOVRITSCH SSG10 alá nem adnám, ami drágább kategória.
2021. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali! Jól mondják a fentiek, kezdőként ne vegyél mesterlövészt. Ha mégis, akkor SSG10 A1 nagyon fasza, én is azzal tolom.
2021. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!