Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a hegymászóról, akinek amputálták a fél lábát, és most elmegy megmászni a Himaláját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 19:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
király! örülök, hogy ilyne erős (lelkileg)
2010. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
aki hülye, az is marad
2010. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó miért is? mert olyan tud amit te nem? mert nem otthon ül a gép előtt és veri a faszát?
2010. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
ha választanom kéne hogy elmenjek a himalájára meghalni, vagy inkább otthon gépezzek akkor otthon maradnék.
2010. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
vén hülye egyszer már ép lábbal megprobálta nem sikerült sőt majdnem bele is halt csak nevetni tudok az ilyen emberekn
2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
most nem kezdek el vitatkozni, de szerintem becsülendő hogy fél lábbal is megy hegyet mászni. te tudnál bármit is csinálni hasonló helyzetben? gyanítom hogy max az öngyilkosságig jutnál el. és ő legalább tapasztal valamit a világból, nem csak a kurzor mozgását figyeli egész nap ._.
2010. aug. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagy akaratereje van, de én a helyében biztos nem vágattam volna le a lábam, a hegymászás kedvéért.
2010. aug. 30. 08:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki ép lábbal szeret valamit csinálni, az egy láb amputáció után is vissza vágyik. Én totál megértem, bár a családi hátterét nem ismerem, az még változtathatna a megítélésemen.
2010. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 08:22:

Te hegymászó vagy? Mert ha nem, akkor persze, hogy te nem vágattad volna le emiatt.

2010. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Régóta mászom hegyeket, találkoztam hatalmas hegymászókkal, szinte minden erről szóló könyvet elolvastam. Ez egy szenvedély. A gép előtt te nem fogod megérteni. De hidd el, biztosan békésebb szívvel fog meghalni a hegyen, mint te a mocskolódásoddal 80 évesen.
2010. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!