Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen típusú airsoft pisztoly...

Milyen típusú airsoft pisztolyt ajánlanátok otthoni célbalővésre?

Figyelt kérdés
Olyan 10 méter távolságba szeretnék vele lőni, annyira kell erős legyen, hogy ezt a távolságot könnyen megtegye, ne legyen íve, mint egy eldobott kőnek. Jó lenne ha viszonylag realisztikus lenne és ne full műanyag. Régen volt egy rugós kölcsön,amiről lejárt a szán. Konkrét típusnak is örülök, vagy csak fajtának(gáz,co2,spring,aep) is indoklással.

2021. nov. 7. 22:32
 1/6 anonim válasza:
2021. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1#még jó hogy airsoft volt a kérdés. Green gas a leg egyszerűbb. Az elekromos pisztojok olyan herélt gyenge valamik. Blow back el realisztikusabb.
2021. nov. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Taurus Springem olyan mint a Beretta már lassan két éve megvan előttem vele már pár ezer golyó eddig semmi hiba 500 lövés után átkenyem és hibátlanul működik

És van egy Beretta pt 84 4.5mm légpisztoly 2.1 joule 80m hatótáv (bár ennyire soha nem lőttem) fikszszános 50méterre kiváló

2021. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2.-ra.


Igaz, airsoft volt a kérdés, viszont célba lőni, otthonra, az egy baromság.

2021. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Novritsc ssp, vagy ble xfg, esetleg valami kjw 1911, vagy hicapa
2021. dec. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
We glock 17
2021. dec. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!