Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ping pong, lábtenisz,tollaslab...

Ping pong, lábtenisz,tollaslabdázás milyen izmokat dolgoztat meg?Erősítésre formásodásra jók ezek?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyúrni teremben, szerintem nem nőies.Amiket felsoroltam általában remek közösségekben csinálják.

Heti 2-3 edzés ilyen sportokból mennyit segítene hogy formásodjak, erősödjek?

24L


2021. nov. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat... ezek a sportok nem erre valok. "Formasodashoz" ugye izmot kell felszedni meg zsirt leadni.
2021. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ping-pongról tudok csak nyilatkozni. Ha becsületesen játszik az ember, és nemcsak az asztalnál áll, nagyon sok izmot megmozgat. Ha igazán jó benne valaki, kb. észre sem veszi, hogy mozog, mert annyira koncentrál a játékra. Viszont az a baj a ping-ponggal, hogy szerintem kezdőként nem fogsz benne annyit mozogni, mivel az ütéseket, mozdulatokat el kell sajátítani... Kezdőként örül az ember, ha eltalálja az asztalt :D.
2021. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!