Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxolni akarok, de szemüveges...

Boxolni akarok, de szemüveges vagyok és tudni akarom mennyire hátráltat ez engem?

Figyelt kérdés
Ha leveszem látok nélküle kb 1,5 méterig de attól kezdve csak homályosan. Ezek szerint aki szemüveges az csak kontakt lencsével nyomhatja, vagy sehogy?
2010. szept. 8. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem..sehogy.

Gondolj abba, hogy boksznál nagyon sok ütés a fejet éri. Szemüvegben biztos nem bokszolhatnál, de a lencse is sérülhet a szemedben egy nagyobb ütés alkalmával.

Egyébként miért nem mész le egy klubba, és érdeklődsz az edzőnél? Biztosan elmagyarázná neked a feltételeket, mert ugye a felelősség az övé.

2010. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lencse nagyon könnyen elcsúszna egy ütés alkalmából, az meg rendkívül kínos lenne egy meccs közben - kínosabb, mintha nem is lenne.
2010. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az szerintetek elegendő a ringben, hogy 1,5 métert nagyjából látom, hogy mi a helyzet, távolabb viszont nemigazán csak homályosan?
2010. szept. 8. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
3,15-ös szemüveg nélkül karatézok 11 éve ha látod az ellenfeled kezét és fejét akkor simán mehetsz
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!