Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire nagy a különbség a...

Anevemmindegy kérdése:

Mennyire nagy a különbség a gázos és az elektromos airsoft fegyverek közt minőségben és élvezetben?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megfizeted, akkor mindkettő jó minőségű lesz. Ez elektromos esetén megkapod csúcsot 300 euróért, gázos esetén a csúcs 500 euró.


Élvezet az kinek mi. Én imádom a villany G36C-m, de haverom gázos Tar-21-e is nagyon élményes, mikor durrog meg füstöl, mint állat. :D Nekem 200 euró felárat nem ér a hang- és füstélmény, de ha valakinek igen, meg tudom érteni. Nekem az fontosabb, hogy a villany elnyűhetetlenebb és minden időben gond nélkül működik.


Természetesen alapból a gázos erősebb, de ha 300 eurós villanyt veszel, akkor az minden lesz, csak nem gyenge. Nekem 450 FPS-em van, ha jól emlékszem, de lehet "csak" 400. 🤔 Már nem emlékszem pontosan, régen néztem. :D Lényeg, hogy messzebbre lövök, mint haverom egyik mesterlövész puskája, ráadásul pontosabban! :D Úgyhogy erő és pontosság már nem téma ezeknél a fegyvereknél.


Nekem ez a tapasztalatom és a véleményem.

2022. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszont a gázos 3 fok alatt meghal szóval az aeg azért éri meg jobban mert bár nem adja át úgy a fegyver hangját az érzést mint egy gázos viszont minőségben jobbat kapsz veszel vagy 3 aksit jobban kijössz mint a gázzal pisztolyba azt mondom jó a gáz viszont annál feljebb nem éri meg a tapasztalataim szerint. Mert ha tegyük fel téli játékon vagy lemegy a hőmérséklet 3 C° alá a fegyver meg úgy gondlja hogy f@szom fog itt lövöldözni a minusz fokba akkor meg szopacs és gyakorlatilag a csapat számára akkor egy felesleges ember leszel mert rohadtul nem tudsz semmit csinálni max pisztollyal elszórakozol kb olyan leszel már ha nem társulatba vagy hanem csak hozzá verődtél valakikhez akkor kb annyira leszel hasznos mint a fotózgatók akik mindig úgy és mindig akkor vannak a legláthatóbb helyen amikor rohadtul nem akarjátok hogy lássanak.


Szóval az aeget mondom

2022. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!