Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing chun kugfusként kerülnék...

Wing chun kugfusként kerülnék össze egy bunyóban egy judossal, mennyi idő lenne míg letudnám győzni?

Figyelt kérdés

Judos csak fogni, meg dobni tud,de én meg ütni rúgni, védekezni, elmozogni.

lehetne esélyem ellenem.

10 év kungfu múlt.


2022. febr. 21. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
200 év.
2022. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem a harcstílus adja meg egy egy küzdelem kimenetelét, hanem a harcosok akik szemben állak... a tudásuk, nameg a szerencsefaktor is játszok kicsit...

Ha a judos megtud úgy fogni, akkor abból már ki nem jössz jól... de ha te fejbe tudod rúgni jó erősen, az meg neki lesz elég kellemettlen.

2022. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha boxolokent kerulnel ossze vele ami szerintem az allo bunyo kiralya, meg akkor is kerdeses. A testharcosok eleg jok ilyenekben az egy dolog hogy nem birnak ugy utni, de dobni szoritani labat kirugni foldhoz vagni meg igen. Egy jo birkozot meg ha pleknibol nem birsz leutni sok jora ne szamits sztem :D
2022. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!