Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mászócipő helyett valami más?

Mászócipő helyett valami más?

Figyelt kérdés
Sziklamászáshoz keresek mászócipőt, de csak online találok, úgy meg nem merek rendelni. Csak pesti üzleteket találtam, így valószínűleg egyelőre nem lesz mászócipőm. Mi legyen helyette? Túracipő megfelelő lehet sziklamászásra?
2022. ápr. 11. 16:31
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
62%
Túracipő/túrabakancs is megteszi helyette.
2022. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sziklamászás pont egy olyan sport amihez nem bíznék meg ilyen alternatív megoldásokban,nem véletlenük találták ki a mászócipőket:D
2022. ápr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs alternatíva. Vegyél egy kezdő cipellőt, azok általában direkt olyanok, hogy minden lábra minden mászáshoz nagyjából jók. Illetve ha online veszed, akkor van 14 napos elállási jogod, azaz csak a postaköltséget bukod. Nincs a közeledben egy decathlon? Annak a kezdő cipője elég jó, nekem 1 év aktív mászást kibírt bőven.


Vagy via ferratára gondolsz? Azokhoz általában jó egy sima túracipő is. Meg ha minden kötél szakad (haha inkább ne), akkor lehet mászni bármivel. Nekem már motoros csizmában is sikerült egy 4a nehézségű utat megmásznom. Ami nagyon könnyűnek számít amúgy.

2022. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De, van a közelemben Decathlon, de ott nincs mászócipő. Legalábbis ott nincs. A Hervisben egyáltalán nincs az egész világon. De valahogy megoldom. Elsőre talán mászócipő nélkül, aztán majd beszerzek egy párat, ha nagyon tetszik a mászás.

2022. ápr. 30. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam a másik kérdésednél, hogy a Decathlon egy lánc. Át tudnak hozni neked dolgokat másik helyről. Nekem rengetegszer hoztak át dolgokat Budapestre máshonnamln.
2022. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!