Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brutálfutás vagy Spartan Race?

Brutálfutás vagy Spartan Race?

Figyelt kérdés
Szeretnék indulni egy fárasztó, akadályokkal teli futós versenyen ahol sok a résztvevő. Az említett kettő közt mi a különbség? Melyik a népszerűbb?

#akadály #Spartan #brutalfutas
2022. máj. 2. 10:45
 1/7 anonim válasza:
23%
Szóval t olyan instagramfutó gyökér vagy?
2022. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tájfutó 24 órás egyéniben. Igaz, azzal nem lesz annyira menő instán pózolni.
2022. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Wow:D Most futottam épp Ultrabalatont, de előző hónapban részt vettem két félmaratonon is, instám sajna nincs.


A normális válaszolóknak:

A szervezés érdekelne még, az átlagos BSI eseményekről az a véleményem, hogy elég nagy lehúzás, emiatt vannak kétségeim a Brutálfutás miatt. De lehet, hogy tévedek és ugyanolyan jó, mint a Spartan, ezért várnám a véleményeket azoktól akik részt vettek már ezeken.

2022. máj. 2. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban voltam a Brutálfutáson, pont esett aznap az eső, de így is jó élmény volt. Az általad írtak alapján, nem fog nehezedre esni, főleg futni kell, meg átugrálni akadályokat, lecsúszni domboldalon, szögesdrót alatt kúszni, gumiabroncsokon futkorászni, ilyesmi, de a honlapjukon minden akadályról találsz ismertetőt, videót. Itt erőelemek nincsenek, húzódzkodás, kötélmászás, ilyesmi. A Spartan meg inkább az felsőtestet kínozza meg, bár azon idén indulok először, szóval személyes tapasztalatom még nincs :D

Még annyi, hogy a Brutálfutáson alig csinálnak képeket, és azokért is fizetni kéne, ami szerintem elég kicseszés a drága nevezésért cserébe. Jóllehet a Spartan kétszer annyiba kerül, de ott legalább profi photoshootot is kapsz az áráért.

2022. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A kép tényleg az utolsó dolog ami érdekelne, sose rakok ki ilyeneket. Ami érdekel az az, hogy tényleg megszenvedjek azért, hogy teljesíteni tudjam, ne csak összekenjem magam, hanem fizikailag legyen nehéz feladat.
2022. máj. 4. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem fogsz szenvedni szerintem, lévén hogy ultrabalatont és társait futsz. Én 'csak' 3,5 éve kardióztam akkor mikor elmentem, futni sose szoktam, de relatíve könnyen teljesítettem, semmi izomlázam nem lett tőle. Persze szerintem simán lehet esélyed arra hogy az elsők között végzel ilyen múlttal :)
2022. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj az lemaradt, hogy 4 fősben futottam az ultrát. De igen a lényeg az, hogy az egyenletes kardió az eléggé megy, és most vágynék másmilyen mozgásformára:) most még a Fighters' Run is feljött lehetőségnek, de akkor nem gondolom túl, megyek arra amelyik jó időpontban van épp :)
2022. máj. 4. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!