Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kell gördeszkázni?

Hogy kell gördeszkázni?

Figyelt kérdés

karira kértem gördeszkat mar meg is kaptam de nagyon naheznek talalom . meg gurulni se tudok a deszkaval mert mindig elmegy masik irányba. neten kerestem oldalakat de nem talaltam hogy hogy kellene csinalnom,. valoszinu a labamat is rosszul tartom . kerlek segitsetek

16L


2008. dec. 19. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nézkedj videókat you tuben.én is lány vagyok,én mindenféle sportban extrémezek :) , ne mond,hogy még nem láttál képet amin egy gördeszkán áll valaki?!?! oldalba álljanak a lábaid you tube keresőbe ird be hogy: how to do skate

menj rá példaul az elsőre és ott mutatják a gyerek lábait.onnand meglátod + trükköket is tanulhatsz,de türelem kell hozzá,és nem ártanának gördeszkás haverok is

2008. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

első vagyok újra:

http://www.youtube.com/watch?v=giV76_z7i24&feature=channel


ezt nézd meg és ezt tanuld,mert ez ALAP


nem baj ha nem érted az angolt.nézd


és mellette még vannak hasznosak

2008. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

meg első vagyok :D


http://www.youtube.com/watch?v=XXWP-b5QCQY&feature=channel


ezt nézd meg.rosszat adtam..ez az ALAP amit tudni kell az OLLIE mutatja benne.tanuld

2008. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem árt egyébknét ha beszerzel hozzá egy könyök és egy térdvédőt is, mert a trükkök közben bizony sok esés lesz. Én nem deszkázok nem is tudok, de sok deszkást ismerek, láttam őket gyakorolni bizony volt, aki egész nap egy trükköt gyakorolt és minden 2. próbánál zakózott.
2008. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
bizony az nagyon fontos
2008. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek =)
2008. dec. 20. 12:38
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Hááát ez nehéz kérdés mert magadtol nem könyü megtanulni.

Legjobb lesz ha youtube-on nézel videokat vagy nézd meg a gördeszka.trükkök.hu -oldalt is.

Sok sikert!

2008. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
96%
www.skateboarding.hu itt bárkit megkérdezhetsz (leginkább fórumon) biztosan szívesen segítenek és rengeteg videó is a rendelkezésedre áll. De legegyszerűbb az lenne ha szépen fognád a deckedet kimennél és keresnél egy gördeszkást (nem nehéz találni egyet unagyis elég sokan vagyunk ) (: Majd ő segít. Sok szerencsét! És ne felejtsd, gyakorlat teszi a mestert!
2009. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
nagyon köszike mindenkinek jo fejek vagytok nagyon
2009. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
68%
kelleni sehol nem kell. ott gördeszkázol ahol akarsz. max elküld a rendőr. kezdésnek valami jó nagy vízszites heyet keress. mint pl parkolo vége vagy nagyáruházak raktárbejárata
2009. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!