Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szolnokon milyen lehetőségek...

Szolnokon milyen lehetőségek vannak küzdősportolásra?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, küzdősportban még nincs tapasztalatom, átlagos testsúlyúnak mondanám magam.

Régóta keresek már magamnak küzdősportot és sajnos nem találtam sok lehetőséget Szolnokon.

Valakinek valami ötlet?



2022. jún. 30. 01:07
 1/6 anonim válasza:
62%

Az öcsém kiskorában évekig járt kyokushin karatéra Szolnokon. Volt gyerek és felnőtt edzésük is. Lázár Tibor volt az edző - nem tudom, hogy működik-e még a klub. De érdemes lehet erre keresned.


Remélem, találsz valamit. :D

2022. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%

Este menj ki a vasútra vagy a buszpályára. Ott gyorsan fogsz tanulni :D


Viccet félretéve, ahogy az #1 mondta karate, nem tudom hogy van e még kung fu. Esetleg judo a szolnoki sportcentrumban.

2022. jún. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
"Szolnok Box" Gugliba, s instant kidob találatot.
2022. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Kyo elvileg van, nem is késő elkezdeni, én anno 18 évesen kezdtem, egyetlen hátránya mint mindnek, hogy meló mellett nem mindig vagy ott.
2022. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Wing Chun is van ha jól tudom Tisza mellett.
2022. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
"Szolnok Box" Gugliba még mindig működik nekem.
2022. júl. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!