Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft fegyverek mennyire...

Airsoft fegyverek mennyire karbantartás igényesek?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni mert jó lenne kimozdulni ilyesmifajta programokra.


Nagyából ez a fegyver amit kinéztem (az ár maximum 1M ft) [link]


Namost AEG vagy GAS? Mi a különbség a kettő között azon kivül hogy elektromos vagy gáz meghajtás? egyik jobb mint a masik csak költségesebb? Vagy a szervízigénye nagyobb az egyiknek ?


Néztem jópár videót és maga a szisztéma nagyon bejön így elkezdeném :)



2022. aug. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkérdőjelezem a dolog hitelességét, de én ennyiből egy wolverine MTW-t vennék, ha dobozból kivehető stukker kell. A hpa engine soha nem romlik el, nem kell szerelni stb.
2022. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
1millából kezdőként fegyvert venni? Csináld. Meg még 3 ért vegyél eredeti felszerelést. Felejtsd el az airsoft boltokat. Csak az igaziak a jók.
2022. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%

Amúgy az ha már rákérdeztél én az AEG-et ajánlom mivel a gázos 3 fok alatt nem épp működőképes dolog meg drágább is az aksi is sokkal olcsóbb mint mindig gázt venni. Szerintem a GAS inkább csak másodlagos fegyvernél éri meg mert azt kevesebbet használod.


Amúgy az 1 millió szerintem is irreális egy kezdőnek én aki lassan 8 éve airosftozik a legdrágább fegyverem 300.000 az is azért mert rendes fa meg fém és olyan gyártótól is van na meg elkövettem azt a hibát hogy magyar oldalról rendeltem (egy Kar98) ezt a tanácsot fogadd meg sose vegyél magyar oldalról semmit az arisofthoz inkább rendelj taiwangunról vagy akárhonnan még szállítási díjjal is kevesebb mint itthon.

2022. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 milliója van rá, akkor pont nem a gáz fog neki számítani, vesz egy nagy propán palackot, egy kicsit, meg egy töltőt és egy átfejtőt, aztán 20 liter gáz 4000 ft. Az egész projekt 25000 ft-ba van alapból max, én évek óta ezt használom és bőven megtérült. Viszont az MTW nem gázos, hanem sűrített levegős, az megy -60 fokig :D
2022. szept. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az igaz azt elfeljtettem de attól még mindig azt mondom a AEG-es sokkal jobban megéri
2022. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha próbálsz 1x hpa engine-t, akkor nem ezt mondod majd.
2022. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6# végül is ízlések... én elhiszem hogy van jópár előnye de én akkor is AEG-re esküszök
2022. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!