Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kik és kik voltak az emberileg...

Simon Petrikov kérdése:

Kik és kik voltak az emberileg legszerethetőbb Forma 1-es versenyzők?

Figyelt kérdés

2022. szept. 25. 13:04
 1/7 anonim válasza:
100%
A 90-es évek vége óta nézem a Forma 1-t, számomra azok közül akikre emlékszem, Räikkönen és Barrichello.
2022. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az abszolút legrendesebb, legszerethetőbb James Hunt volt.

Az újabbak közül Senna, Schumi, Barrichello, Berger. Hakkinen is az volt, de csak addig amíg be nem verte a fejét, utána savanyú lett.

A mostaniak közül talán Ricciardo.

2022. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
Prost, Berger, Mansell.
2022. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felipe Massa köztük van.
2022. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ricciardo nagyon szimpatikus és szerethető figura, de ha tényleg az emberi oldalt nézzük, nekem a közelmúltból Nico Rosberg. Akihez nem feltétlen könnyű kapcsolódni, hisz egy igen kiváltságos körülmények közt felnőtt luxusgyerek, akinek még a német nemzethez sem igazán erős a kötődése (finn apa, német anya, monacói gyerekkor).

De mindig is érdekesnek tartottam. Főleg a fiatalabb kori interjúit olvasva sokszor elgondolkoztam, hogy valamit nagyon eltalálhattak a nevelésében, hogy az igencsak hajlamosító körülmények ellenére nem lett belőle mindenki mást parasztnak tartó, vagy az átlagember életéről teljesen fogalmatlan ficsúr, hanem épp ellenkezőleg - mindenkit emberként kezelt, sőt az érzelmileg legfeszültebb helyzetekben is meg tudta állni, hogy ne süllyedjen egy bizonyos szint alá. 20 évesen debütált az F1-ben, de Keke már akkoriban is elég ritka vendég volt a paddockban, ő egyszerűen rábízta a fiára, hogy sikerestül-hibástul élje az önálló felnőtt életét (ellentétben Hamiltonnal vagy Verstappennel, akik mögött még F1-es versenyzőként is sok éven át ott állt a fater ostorral a kézben).

Aztán csodáltam, ahogy fel tudott állni abból a vert helyzetből, hogy a csapatod, ahol azt hinnéd, hogy végre eljött a te időd, leszerződtet egy bajnokot (nyilván azért, hogy további címeket nyerjen), és a következő két évben a világverő autóval ki is kapsz tőle. És bár vezetői képességeket tekintve valóban ő a jobb, de te nem adod fel, szorgalommal és kitartással pótolod a hiányosságaidat, és egy kis szerencsével végül összejön ellene a bajnoki cím. És ha már összejött a cím és elérted a célod, visszavonulsz, mert más dolgokban is szeretnéd kipróbálni magad, na meg tovább már nem szeretnél úgy élni, hogy a gyerekeid többször látnak a TV-ben, mint otthon.

2022. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Schumacher volt (számomra) a legszerethetőbb.
2022. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
James Hunt, Schumacher
2022. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!