Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerinetetek tudok még síelni?...

Szerinetetek tudok még síelni? többi lent

Figyelt kérdés
Márciusban voltam még síelni 3 napot,( ez volt az első alkalom) kicsit félek hogy azóta elfelejtettem. A környékünkön van síképzés műanyag pályán, de viszonylag drága. Szerintetek el lehet ennyi idő alatt felejteni síelni?

#Ausztria #síelés #síképzés
2022. nov. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Hasonló minta a görkori/jégkori

Régen nagyon sokat csináltam de kb 5 éve tuti nem

Mégis menne mai napig

2022. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet teljesen elfelejteni.

Azonban valószínű, hogy kijöttek a gyakorlatból. Ha legközelebb mész síelni akkor biztos hogy kelleni fog pár óra -1 nap, hogy teljesen visszajöjjön a síelés tudásod

2022. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pongi57 ***** válasza:
Én az első 4 napot követően több, mint egy évig nem síeltem. A második alkalommal, az első délelőtt visszamentem egy teljesen lankás kezdő pályára, ott lesíeltem párszor és amikor visszatért az önbizalmam, akkor indultam el egy hosszabb, meredekebb kék pályán, ahol korábban abbahagytam. Szóval no para, menni fog.
2022. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors, bíztató választ! :)
2022. nov. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!