Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mar regóta elakarok kezdeni...

Mar regóta elakarok kezdeni komolyabban valamilyen extremsportot a waveboardon vagy gördeszkàn gondolkodom, mindegyiken tudok menni egy bizonyos szintig. Melyiken könnyebb trükökket tanulni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami magas és elég vékony is vagyok nemtom Hogy ezek befolyasoljàk e a dolgot

#trükk #Skateboard #Waveboardon
2022. nov. 26. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaa Waveboardon nem az amit vixen csinalnak ez egy két kerékkel rendelkezö müanyag deszka a nevét a mozgasrol kapta amivel hajtani lehet
2022. nov. 27. 00:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy több freestyle gördeszkást látsz, mint sem waveboardereket, akkor innentől a válasz egyértelmű. Kezdésnek semmi sem könnyű, de ha szeretnél gördeszkával trükközni, akkor egyértelműen a freestyle deszkát ajánlom.
2022. dec. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gördeszka. A waveboarddal nem sok mindent lehet csinálni (bár nekem az van)
2023. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ismét. Waveboard-dal is lehet király trükköket tolni, de max annyi, hogy érdemesebb tényleg egy normális gördeszkával indítani. Ha azzal megtanulsz rendes trükköket, akkor bármilyen más deszkával menni fog.

10 éve mindennel toltuk. Itt egy példa rá: https://www.youtube.com/watch?v=yjqGUmEMNDI

2023. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!