Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Télen-nyáron az 5.11 rush12...

Télen-nyáron az 5.11 rush12 zsákját használom túrára/utcára, mindenhova. Mi hozza ugyanezt a kényelmet/minőséget?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmes nagy súly mellett is, elég “kicsi “ a minden napokhoz, plusz mollekkal két napos túrára nekem elég. Tudnátok más, 24 liter körüli űrtartalommal (és mindenféleképpen ivócső-kimenettel bíró) zsákot mondani, ami ugyanezt a minőséget és kényelmet hozza? Az 5.11 árai hat év alatt eléggé felmentek…

#hátizsák #Rush12 #5.11tacictal #Taktikai zsák
2022. dec. 18. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Direct action dragon eggjei nagyon jók.

De a helikon texnek is vannak jo zsakjai amugy.

Az 5.11es hátizsákok nem rosszak, de ár-értékbe szerintem sokkal jobb választás bármi más, aztán persze ízlések/pofonok.

A nagy súlyt nem tudom értelmezni egy 25-30 literes zsáknál. De nagy súlyhoz már inkább egy használt molle II-es zsákot vinnék.


Egyébként mindennek nagyon felment az ára…

2022. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!