Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az rendben van ha folyik a...

Az rendben van ha folyik a hűtőfolyadék a motorkerékpárból egy bizonyos ideig?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, 450-es 4 ütemü motroknál teljesen normális az, hogy a vízpumpa alatt azon a kis lyukon folyik a víz, csöpög, ha hidegen indítják, addig amíg a motor fel nem melegszik, el nem ér egy bizonyos hőmérsékletet, majd utána megáll. Tényleg van ilyen? Hogy pontosabb legyek, a Yamaha YZ450-F-ről halottam ezt a dolgot.

2023. febr. 8. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a lyuk azért van hogy ha csöpög az olaj vagy a fagyálló akkor rossz a vízpumpa szimmeringed.

Lehet hogy melegen felpuhul a gumi és jobban tömít. Én lecserélném akkor is, mert semennyire nem kéne csöpögnie.

2023. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:
Szerintem egy "zárt rendszerű"-nek nevezett berendezésből nem illik semmiféle lének csorogni, de még csöppeni sem.
2023. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!